Založ si blog

Matovičov nový nápad

Predstavte si, že  tak,  ako sa z noci na ráno  zrodil v Matovičovej hlave nápad  testovania,  zrodí sa v nej  ďalší, ešte veľkolepejší.  Ráno, keď už sa sám so sebou nahlas poradil,  si strapatý a bosý pred zrkadlom zývne a ako blesk mu  skrsne v hlave nový nápad  ako vyhrať najbližšie parlamentné voľby. Presvedčený o svojej veľkosti  a dokonalosti  žiada od zrkadla potvrdenie o svojej genialite. Obraz v zrkadle mu potvrdí:  Igor  ty  si génius!!!

Každý občan sa  po opustení volebnej miestnosti  bude musieť preukázať  armáde vedenej ministrom obrany   Naďom  potvrdením  volebnej komisie, že  „dobrovoľne“odvolil  a volil   Matoviča (Sulík  mu  fotením  volebných lístkov pri voľbe generálneho prokurátora robil predskokana).   Iba takýto občan bude môcť  požívať výhody štátu riadeného „najlepšou vládou“ aká tu kedy bola. Tí, ktorí sa dobrovoľných  volieb  nezúčastnia, alebo nevolili správne,  budú sankcionovaní  zákazom vychádzania z domu,  okrem  ním určených hodín. Pre lepšiu identifikáciu týchto sabotérov zavedie  ich označenie ( možno päť cípu hviezdu?),  nebudú môcť nastúpiť do práce, cestovať hromadnou dopravou, ich  deti nebudú smieť chodiť do materskej a základnej školy, nedostane sa im  riadnej zdravotnej starostlivosti, nezúčastneným dôchodcom bude  odobratá polovica penzie, atď.

Prídu chromí, aj slepí.  Voľby má  vyhraté a  k tomu ušetril. Nemusel ani do Cannes a ani Cyprus. Za  ušetrené si môže kúpiť nemajetný Matovič  obľúbené tenisky, alebo ich nechá  Pavlínke, aby mohla investovať.

Na ulici pozberané tenisové loptičky á la  Pročko, sediace v parlamente   mu  budú  aplaudovať. Zostáva  len dúfať, že sa ich nájde  aspoň  pár so zdravým  rozumom  a  včas odskočia do  autu.

 

S mafiou sa nevyjednáva, s mafiou sa spolupracuje

06.03.2020

S mafiou sa nevyjednáva, s mafiou sa spolupracuje a to tak, že NAŠI mafiáni dostanú tie najvyššie funkcie v štáte. Poslanec B. Kollár za účať v klube mafiánov dostane odmenu – funkciu predsedu parlamentu NR SR. Je to paradox v porovnaní Glváčom, ktorý za komunikáciu s A. Zsuzsovou dostal trest – strata funkcie [...]

Kiska, najlepší z anjelov  

02.03.2020

Tento blog (teraz mierne upravený) bol administrátorom z dôvodu volebného moratória vymazaný. Je voľným pokračovaním blogu z 26.02. 2020 „Kiska, morálny vzor“ Príbeh pôžičky mentálne postihnutej, nesvojprávnej osobe, s príjmom iba tesne nad hranicou minimálnej mzdy pochybnou nebankovkou Consumer Finance Holding, a.s. (CFH) ( k 01.01.2019 [...]

Kiska, morálny vzor

26.02.2020

Poslanec Ľ.Galko v čase, keď sa Kiska rozhodoval, či bude opäť kandidovať za prezidenta tlačil na jeho opätovnú kandidatúru v mene obrovskej zodpovednosti za štát, s poukazovaním na jeho mravný étos, ktorý mal a aj v mene slušných ľudí, ktorí chceli, aby naša vlasť mala v čele slušného a čestného človeka. Toto vyhlásenie mohol Galko urobiť iba [...]

Ischgl still best place for apr?s ski in 2016!

Vianočná lyžovačka v Rakúsku? Len pre domácich

02.12.2020 17:54

Slováci si cez zimné prázdniny v Rakúsku nezalyžujú. Viedeň ustúpila tlaku Berlína, Paríža i Ríma a pravidlá nastavila tak, že na svoje alpské svahy cez vianočné sviatky vpustí iba domácich.

Náhorný Karabach

Arménsko zrušilo časť obmedzení platných počas stanného práva

02.12.2020 17:45

Obmedzenie vláda vyhlásila v septembri, keď sa v Náhornom Karabachu obnovili boje medzi Arménmi a jednotkami armády Azerbajdžanu.

hongkong, čína, protest, demonštrácia

Súd v Hongkongu trojici prodemokratických aktivistov udelil tresty odňatia slobody

02.12.2020 17:30

Aktivistov vzali do väzby 23. novembra po tom, ako sa priznali k nabádaniu na nelegálne zhromažďovanie.

Venezuela / Nicolás Maduro /

"Kto nevolí, neje". Za neúčasť vo voľbách hrozí Madurov režim i obmedzením potravinových balíčkov

02.12.2020 16:45

Parlamentné voľby ako neslobodné bojkotuje veľká časť opozície, ktorá namiesto nich zorganizuje on-line referendum o zotrvaní prezidenta Madura pri moci.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 27
Celková čítanosť: 100751x
Priemerná čítanosť článkov: 3732x

Autor blogu

Kategórie