Založ si blog

Vydierači v politike

Vydieranie nátlakom  je trestný čin,  bežne praktizovaný  stranami   SAS a OĽANO. Tieto strany,  pasujúce sa za vzor „slušného“ Slovenska verejne  pred voľbami 2016 vydierali politických súperov.  Iba vydieranie strany Sieť žalo úspech .  Majiteľ OĽANO, sám daňový podvodník,  vytiahol na svetlo sveta ten najväčší kaliber.  Nahrávku s predsedom Siete. Praktiky z čias ŠTB. Kresťan   Matovič,  bez  akejkoľvek úcty a rešpektu ku   kresťanským  prikázaniam, a s tou najväčšou dávkou hyenizmu,   ublížil  nielen  jeho  profesnej kariére, ale aj  rodine, manželke a hlavne  nevinným deťom. Vydierač pokračuje naďalej v praktikách, zato vydieraný bol  neľudsky kruto  potrestaný. To dokáže iba netvor. Matovičov stranícky kolega, kresťanský teológ to mlčaním akceptoval. Dokonalý príklad kresťanskej  morálky v partii  OĽANO.

Vydieranie Bugára a Danka  tomuto „stratégovi“ nevyšlo a  preto dodnes  šľahá nenávistné plamene. Bez poverenia sa pasuje do  pozície hovorcu strany  Most-Híd a vnucuje voličom tejto  strany verziu, ako ich predseda sklamal.   Zatiaľ nevyriešenou tajničkou zostáva, s  ako podlosťou by prišiel  v prípadných  predčasných voľbách.  Ani Sulík, ktorý už naletel Kočnerovi  si  nemôže byť istý, čoho  je Matovič vo svojej podlosti  schopný.

Slovensko je parlamentnou  demokraciou  s politickou  pluralitou a  Bugár a Danko sú svojprávni politici.

Je zarážajúce, že iniciatíva  „Slušné Slovensko“  nežiada odstúpiť aj  politikov  typu Matoviča, Sulíka, Galka, Kollára. Zlo  bolo, je a bude vždy  zlom.  Je jedno, či je páchané  Bašternákom, Kočnerom, Matovičom,  ministrami, alebo prezidentom.

 

 

Polícia a jej klamstvá

23.10.2018

Akú dôveru môže mať Polícia SR, ktorá je schopná vyprodukovaním dvoch rôznych verzií obstarania dokladu k trestno-právnemu konaniu spochybniť aj svoju vlastnú profesionalitu? Vyvoleným OO viac »

Odporučenie iniciatíve “ Za slušné Slovensko“

18.04.2018

Na začiatku to boli požiadavky na vyšetrenie vraždy, potom na odstúpenie ministra vnútra, prezidenta PZ, predsedu vlády, usporiadanie predčasných volieb, výzva na ochranu správnych redaktorov viac »

Vydieranie ako slušnosť?

04.04.2018

Ak minister Drucker okamžite neodvolá prezidenta policajného zboru, tak s ním rokovať nebudeme. Toto dala vedieť verejnosti študentská iniciatíva "Za slušné Slovensko". Miesto dialógu odmietnutie. viac »

Saudi Arabia Writer Killed

Saudská Arábia odmietla vydať Turecku podozrivých v prípade vraždy Chášakdžího

09.12.2018 19:59

O extradíciu sa snažil turecký prezident Recep Tayyip Erdogan.

rušeň, vlak, zssk

Ľuďom dochádza s vlakmi trpezlivosť

09.12.2018 18:00

Do svojho cieľa často prichádzajú neskoro. Nestíhajú prípoje ani dohodnuté stretnutia.

Syria, aleppo, chemický útok

OSN obnoví dodávky humanitárnej pomoci do Sýrie

09.12.2018 17:45

Je to prvá cezhraničná zásielka humanitárnej pomoci, odkedy sýrska vláda znovu získala kontrolu nad hlavným hraničným priechodom Nasíb.

donald trump

Donald Trump nesmie zasahovať do francúzskej politiky, bráni sa francúzska vláda

09.12.2018 16:02

Trump uverejnil na Twitteri správy o protivládnych protestoch vo Francúzsku a napadol aj Parížsku dohodu.

sk68

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 16
Celková čítanosť: 30386x
Priemerná čítanosť článkov: 1899x

Autor blogu

Kategórie