Založ si blog

Vydierači v politike

Vydieranie nátlakom  je trestný čin,  bežne praktizovaný  stranami   SAS a OĽANO. Tieto strany,  pasujúce sa za vzor „slušného“ Slovenska verejne  pred voľbami 2016 vydierali politických súperov.  Iba vydieranie strany Sieť žalo úspech .  Majiteľ OĽANO, sám daňový podvodník,  vytiahol na svetlo sveta ten najväčší kaliber.  Nahrávku s predsedom Siete. Praktiky z čias ŠTB. Kresťan   Matovič,  bez  akejkoľvek úcty a rešpektu ku   kresťanským  prikázaniam, a s tou najväčšou dávkou hyenizmu,   ublížil  nielen  jeho  profesnej kariére, ale aj  rodine, manželke a hlavne  nevinným deťom. Vydierač pokračuje naďalej v praktikách, zato vydieraný bol  neľudsky kruto  potrestaný. To dokáže iba netvor. Matovičov stranícky kolega, kresťanský teológ to mlčaním akceptoval. Dokonalý príklad kresťanskej  morálky v partii  OĽANO.

Vydieranie Bugára a Danka  tomuto „stratégovi“ nevyšlo a  preto dodnes  šľahá nenávistné plamene. Bez poverenia sa pasuje do  pozície hovorcu strany  Most-Híd a vnucuje voličom tejto  strany verziu, ako ich predseda sklamal.   Zatiaľ nevyriešenou tajničkou zostáva, s  ako podlosťou by prišiel  v prípadných  predčasných voľbách.  Ani Sulík, ktorý už naletel Kočnerovi  si  nemôže byť istý, čoho  je Matovič vo svojej podlosti  schopný.

Slovensko je parlamentnou  demokraciou  s politickou  pluralitou a  Bugár a Danko sú svojprávni politici.

Je zarážajúce, že iniciatíva  „Slušné Slovensko“  nežiada odstúpiť aj  politikov  typu Matoviča, Sulíka, Galka, Kollára. Zlo  bolo, je a bude vždy  zlom.  Je jedno, či je páchané  Bašternákom, Kočnerom, Matovičom,  ministrami, alebo prezidentom.

 

 

Odporučenie iniciatíve “ Za slušné Slovensko“

18.04.2018

Na začiatku to boli požiadavky na vyšetrenie vraždy, potom na odstúpenie ministra vnútra, prezidenta PZ, predsedu vlády, usporiadanie predčasných volieb, výzva na ochranu správnych redaktorov viac »

Vydieranie ako slušnosť?

04.04.2018

Ak minister Drucker okamžite neodvolá prezidenta policajného zboru, tak s ním rokovať nebudeme. Toto dala vedieť verejnosti študentská iniciatíva "Za slušné Slovensko". Miesto dialógu odmietnutie. viac »

Sú študenti slobodní ľudia?

29.03.2018

Začnem vyjadrením najprekladanejšieho slovenského spisovateľa Jozefa Banáša, ktorý za výrazne neslobodné považuje tri povolania: politik, kňaz a novinár. Ak sa študenti nechcú zaradiť do viac »

Belgicko Francúzsko terorizmus súd Abdeslam prestrelka proces

Abdeslam je vinný z pokusu o vraždu pri prestrelke v Bruseli

23.04.2018 10:51

Abdeslam je podozrivý z teroristických útokov v Paríži z roku 2015.

SR Kiska Za slušné slovensko prijatie

Iniciatíva Za slušné Slovensko: Minister vnútra by nemal byť zo strany Smer

23.04.2018 10:44

"Ministerstvo vnútra je kľúčové pre obnovenie dôvery ľudí v štát," povedal Juraj Šeliga z iniciatívy Za slušné Slovensko.

ryba, zemiaky, obed

Slovensko je v potravinovej bezpečnosti na tom lepšie ako pre 5 rokmi

23.04.2018 10:41

Slovensko je na tom v zabezpečení potravín lepšie ako pred piatimi rokmi. Z krajín V4 je však na poslednom mieste.

jerevan, arméndko, protest

Arménska opozícia pokračuje v protestoch proti vláde exprezidenta Sarksjana

23.04.2018 10:02

Demonštranti žiadajú demisiu premiéra Serža Sarksjana, ktorého parlament potvrdil vo funkcii 17. apríla.

sk68

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 15
Celková čítanosť: 24966x
Priemerná čítanosť článkov: 1664x

Autor blogu

Kategórie