Založ si blog

Vydierači v politike

Vydieranie nátlakom  je trestný čin,  bežne praktizovaný  stranami   SAS a OĽANO. Tieto strany,  pasujúce sa za vzor „slušného“ Slovenska verejne  pred voľbami 2016 vydierali politických súperov.  Iba vydieranie strany Sieť žalo úspech .  Majiteľ OĽANO, sám daňový podvodník,  vytiahol na svetlo sveta ten najväčší kaliber.  Nahrávku s predsedom Siete. Praktiky z čias ŠTB. Kresťan   Matovič,  bez  akejkoľvek úcty a rešpektu ku   kresťanským  prikázaniam, a s tou najväčšou dávkou hyenizmu,   ublížil  nielen  jeho  profesnej kariére, ale aj  rodine, manželke a hlavne  nevinným deťom. Vydierač pokračuje naďalej v praktikách, zato vydieraný bol  neľudsky kruto  potrestaný. To dokáže iba netvor. Matovičov stranícky kolega, kresťanský teológ to mlčaním akceptoval. Dokonalý príklad kresťanskej  morálky v partii  OĽANO.

Vydieranie Bugára a Danka  tomuto „stratégovi“ nevyšlo a  preto dodnes  šľahá nenávistné plamene. Bez poverenia sa pasuje do  pozície hovorcu strany  Most-Híd a vnucuje voličom tejto  strany verziu, ako ich predseda sklamal.   Zatiaľ nevyriešenou tajničkou zostáva, s  ako podlosťou by prišiel  v prípadných  predčasných voľbách.  Ani Sulík, ktorý už naletel Kočnerovi  si  nemôže byť istý, čoho  je Matovič vo svojej podlosti  schopný.

Slovensko je parlamentnou  demokraciou  s politickou  pluralitou a  Bugár a Danko sú svojprávni politici.

Je zarážajúce, že iniciatíva  „Slušné Slovensko“  nežiada odstúpiť aj  politikov  typu Matoviča, Sulíka, Galka, Kollára. Zlo  bolo, je a bude vždy  zlom.  Je jedno, či je páchané  Bašternákom, Kočnerom, Matovičom,  ministrami, alebo prezidentom.

 

 

Odporučenie iniciatíve “ Za slušné Slovensko“

18.04.2018

Na začiatku to boli požiadavky na vyšetrenie vraždy, potom na odstúpenie ministra vnútra, prezidenta PZ, predsedu vlády, usporiadanie predčasných volieb, výzva na ochranu správnych redaktorov viac »

Vydieranie ako slušnosť?

04.04.2018

Ak minister Drucker okamžite neodvolá prezidenta policajného zboru, tak s ním rokovať nebudeme. Toto dala vedieť verejnosti študentská iniciatíva "Za slušné Slovensko". Miesto dialógu odmietnutie. viac »

Sú študenti slobodní ľudia?

29.03.2018

Začnem vyjadrením najprekladanejšieho slovenského spisovateľa Jozefa Banáša, ktorý za výrazne neslobodné považuje tri povolania: politik, kňaz a novinár. Ak sa študenti nechcú zaradiť do viac »

cestovanie, deti, žena, letisko, kufre

Európanov odrádza od cestovania hlavne nedostatok peňazí

20.07.2018 06:00

Takmer dve pätiny Európanov nešli v roku 2016 na dovolenku, pričom polovica z nich tak urobila z finančných dôvodov.

USA-RUSSIA/SUMMIT

Druhý summit Putin-Trump by sa mal konať na jeseň

19.07.2018 23:33

Diskusie o príprave ďalšieho stretnutia Trumpa s Putinom už prebiehajú.

sarmat

Rusi zverejnili nové videá svojich špičkových zbraní, pozrite si ich

19.07.2018 22:29

Futuristické zbrane, z ktorých niektoré sú už v službe, sú navrhnuté tak, aby poskytli Rusku silný odstrašujúci účinok proti akejkoľvek agresii.

Finland Trump Putin Summit

Čiernohorci odmietli slová Trumpa, že by boli schopní vyvolať svetovú vojnu

19.07.2018 21:57

"Čierna Hora je maličká krajina s veľmi silnými ľuďmi... Majú veľmi tvrdých ľudí. Môžu sa stať útočnými a - dobré ráno - máme tu tretiu svetovú vojnu," povedal Trump.

sk68

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 15
Celková čítanosť: 26359x
Priemerná čítanosť článkov: 1757x

Autor blogu

Kategórie